Замість декларативних пільг — дієві інструменти для самореалізації ветеранів у цивільному житті, — Максим Кушнір

Дата: 18.04.2024 13:01

На цьому наголосив заступник Міністра у справах ветеранів України Максим Кушнір під час участі у форумі “10 років війни. Шлях до Перемоги”. Захід проходив у місті Дніпро на одній зі станцій метрополітену.

“Підтримка ветеранів має стати ключовим пріоритетом державної політики. Це також є ключовим орієнтиром Доктрини Президента України та стратегічної політики Уряду, – наголосив заступник Міністра у справах ветеранів України Максим Кушнір. – Наразі змінюємо парадигму: замість декларативних пільг – система самореалізації та мотивації ветеранів. І все це за потужної підтримки країни. Для цього вже підготували пілот стратегії переходу від військової служби до цивільного життя. Ним передбачені – економічна та соціальна реінтеграція оборонців у мирне життя. Це їхнє відновлення, забезпечення житлом і освітою”.

Докладніше: https://is.gd/mlEEHJ