Херсонщина має успішний досвід співпраці з Конгресом місцевих і регіональних влад при Президентові України

Дата: 15.04.2024 14:35

Про це розповів начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін.

«Завдяки засіданню, що пройшло у серпні минулого року, більш ніж втричі вдалося збільшити кількість саперів, котрі працюють в області. Уже третина правобережжя – розмінована, а усю територію вдасться обстежити до кінця наступного року», — повідомив він.

У межах проєкту «Пліч-о-пліч» у 26 населених пунктах уже відновлено більш ніж 1100 обʼєктів. І це тільки початок реалізації програми, цьогоріч її планують розширити на 102 села і селища.

«Одна із проблем наших аграріїв – знищена інфраструктура, зокрема склади для зберігання врожаю. І її теж вдалося вирішити. Фермери вже отримали майже сотню модульних зерносховищ, наданих Мінагрополітики та FAO», — зазначив начальник ОВА.

За матеріалами сайту Конгресу