Уряд ухвалив рішення щодо розподілу 2,5 млрд грн на укриття в школах у 2024 році

Дата: 15.04.2024 11:29

Фото без описуПроєкти з капітального ремонту або будівництва укриттів громади подаватимуть через систему DREAM — прозоро та публічно. Пріоритетними для отримання коштів визначено 8 областей:

- Харківську

- Дніпропетровську

- Запорізьку

- Миколаївську

- Херсонську

- Одеську

- Сумську

- Чернігівську

Саме в цих областях найкритичніша ситуація з доступом учнів до безпечного очного навчання.

Громади, які не отримають кошти на облаштування безпечних освітніх просторів, але мають подані проєкти в DREAM, зможуть залучити їх з інших джерел, наприклад, від міжнародних партнерів або донорів.

Ключові умови для ЗЗСО:

- наявність проєктно-кошторисної документації на будівництво або капітальний ремонт укриття;

- у ЗЗСО навчається не менш ніж 200 дітей;

- підтверджено співфінансування від громади;

- проєкт повинен бути завершений у цьому році;

Субвенцію спрямовано суто на фінансування укриттів у школах, які працюють за дистанційною або змішаною формою навчання. Основний фокус МОН — повернути доступ до очної освіти якомога більшій кількості дітей. Субвенції на укриття — частина проєкту «Школа офлайн».

Більше: https://decentralization.ua/news/17927