Увага! Шахраї!

Дата: 12.04.2024 11:36

Фото без описуЖертвою «банківського» шахрая стала жителька Херсона. Їй зателефонував нібито менеджер банку і повідомив про проблеми з карткою, яку треба захистити від стороннього втручання. Співрозмовник запропонував на певний час переказати гроші на новий рахунок. Після цих дій заявниця втратила 12600 гривень.

Поліція вкотре закликає громадян бути максимально обачними під час спілкування з невідомими особами. Якщо вам телефонують нібито з банків і під різними приводами намагаються дізнатися конфіденційну інформацію чи просять перевести гроші на невідомі рахунки, одразу припиняйте розмову. Самі зателефонуйте на контактний номер вашого банку та з’ясуйте, чи дійсно відбулася атака на вашу картку.