Розпочалася реалізація ветеранських грантів “Варто: Єднання” від Мінветеранів та ІСАР Єднання

Дата: 12.04.2024 11:29

Фото без опису11 квітня 2024 року Міністерство у справах ветеранів України, Український ветеранський фонд Мінветеранів (УВФ) та ІСАР Єднання розпочали реалізацію грантів конкурсу “Варто: Єднання”.

Основна мета цієї програми — реінтеграція та підтримка ветеранів та їхніх родин через послуги громадських об’єднань, які своєю чергою посилять свої спроможності та якість послуг у сфері захисту прав і свобод, задоволення суспільних, економічних, соціальних, культурних та інших інтересів ветеранів та членів їхніх сімей.

Співпраця передбачає співфінансування проєктів громадських інституцій, які підтримують ветеранів та членів їхніх сімей на суму до 2,5 млн грн

Детальніше: https://is.gd/y362n8