ГУР інформує: 58 млрд рублів або $500 млн доларів на рік ― у кремлі збільшили фінансування внутрішньої пропаганди

Дата: 12.04.2024 10:46

Фото без описуГУР МО України інформує ― упродовж 2023 року держава-агресор росія витратила 58 мільярдів рублів або близько пів мільярда доларів на створення пропаганди так званими «некомерційними» організаціями.

Йдеться про формально не пов’язані з державою-агресором структури, які позиціонують себе як «автономні», але насправді на замовлення кремля виробляють так званий «патріотичний контент» для поширення в інтернеті: блоги, новини, фільми, серіали, відеоігри тощо.

Виділені москвою мільярдні бюджети вказані організації зобов’язувались витратити на внутрішню пропаганду з метою:

● формування лояльної до режиму путіна громадської думки;

● виправдання агресії рф проти України;

● впливу на свідомість військовослужбовців рф шляхом глорифікації їхньої участі у війні.

Збільшення витрат на приховану пропаганду для внутрішньої аудиторії може свідчити як про зниження рівня довіри до офіційних традиційних медіа держави-агресора, так і про спробу путінської диктатури взяти під контроль інтернет-середовище на росії.