Обговорюються нові механізми вступу до вишів абітурієнтів із ТОТ

Дата: 05.04.2024 11:02

Фото без описуПро це йшлося під час наради, яка відбулася під головуванням Віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук.

Зокрема, посадовиця запропонувала розглянути можливість запровадження спрощених умов вступу на магістратуру для вступників, які проживають на ТОТ.

За результатами наради Віцепрем’єрка доручила МОН опрацювати можливість впровадження дистанційних вступних іспитів на магістратуру для осіб, які перебувають на ТОТ і закінчують навчання на бакалавраті у переміщених вишах.

Також було обговорено порядок визнання дипломів, отриманих на ТОТ, і спеціальні умови вступу для осіб, які проживають на таких територіях.

Зазначимо, що особи, які перемістилися з ТОТ чи територій активних бойових дій після 1 січня 2024 року, можуть вступити на бакалаврат за співбесідою.

За матеріалами Мінреінтеграції