У Мінветеранів відбулося засідання Ради родин загиблих захисників і захисниць України

Дата: 03.04.2024 18:25

Учасники наради обговорили низку питань щодо формування та реалізації державної політики із захисту прав та інтересів членів сімей полеглих захисників і захисниць. А також надали пропозиції щодо дієвих механізмів роботи Ради, які можуть підвищити її результативність, зокрема у питаннях соціального захисту членів родин полеглих Героїв.

Всі напрацьовані пропозиції ретельно вивчатимуться у Міністерстві.

“Думка кожного та проактивна позиція членів родин загиблих Героїв важлива для Мінветеранів, адже наразі ми ведемо відкриту комунікацію та напрацьовуємо нові підходи ветеранської політики. Зміни відбуватимуться із урахуванням думки ветеранської спільноти, виходячи із їхніх потреб, а, отже, ці зміни має відчути кожен ветеран і кожна ветеранка, члени їхніх родин та сім’ї загиблих”, – зазначив заступник Міністра у справах ветеранів України Фархад Фархадов.

Детальніше: https://is.gd/r9lnoG