УВАГА! Обговорення переліку пропозицій щодо перейменування вулиць та провулків в населених пунктах Скадовської міської територіальної

Дата: 05.04.2024 11:35

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Скадовська міська військова адміністрація інформує про початок проведення обговорення з громадськістю щодо перейменування вулиць та провулків в населених пунктах Скадовської міської територіальної згідно переліку, що додається.

Запрошуємо мешканців Скадовської міської територіальної громади, які на момент обговорення досягли вісімнадцяти років та місце проживання яких зареєстровано/задекларовано на території Скадовської міської територіальної громади долучитись до обговорення даного питання.

Пропозиції (зауваження) надавати з поміткою «Обговорення» на офіційну електронну адресу Скадовської міської ради: radaskadovsk@ukr.net

Пропозиції щодо перейменування вулиць та провулків в населених пунктах Скадовської міської територіальної громади, подані після встановленого строку, розглядатися не будуть.

Анонімні пропозиції не реєструються та не розглядаються.

Обговорення триватиме з 02 квітня 2024 року по 16 квітня 2024 року включно.