Привітання з нагоди Дня служби безпеки України!

Дата: 25.03.2024 10:31

Фото без описуШановні захисники України!

У цей день, коли ми відзначаємо День Служби Безпеки України, хочемо звернутися до Вас зі словами найщирішої подяки та поваги. Ваша мужність, відвага і безкомпромісна відданість вашій справі надзвичайно цінні у складні часи, коли наша країна перебуває в стані війни.

Кожен з вас - справжній герой, який віддає найкраще з себе для захисту нашої держави, наших громадян та нашого майбутнього. Ваша професійність і відданість завжди вражають і надихають нас усіх. Ви - зразок справжнього патріотизму та самовідданості.

У цей день бажаємо вам міцного здоров'я, невичерпної енергії та витримки у вашій справі. Нехай кожен день принесе вам нові досягнення, перемоги і визнання. Нехай мир завжди буде нашим союзником, а перемога стане Вашим вірним супутником.

Шана і вічна памʼять тим, хто загинув під час виконання своїх професійних обов’язків, захищаючи українську державу, її народ, її суверенітет і гідне майбутнє!

Слава Україні! За вільну і незалежну Україну!"

З повагою, Скадовська міська військова адміністрація