У Херсоні освятили памʼятний знак тероборонівцям

Дата: 14.03.2024 20:43

Сьогодні освятили памʼятний знак тероборонівцям. Він встановлений з ініціативи Корабельної районної у місті ради на території Херсонського обласного ліцею.

Символічно, що саме сьогодні, у День українського добровольця, провели обряд. 1 березня 2022 року біля навчального закладу ворог, який намагався окупувати Херсон, розстріляв бійців 1-ї роти 194-го окремого батальйону 124-ї окремої бригади ТРО, які добровільно пішли захищати рідну землю.

Тоді загинули добровольці, імена яких висічені на камені: Олександр Савельєв, Сергій Данчук, Віталій Грозинський, Микола Сливкін, Іван Данченко.

У хлопців було лише кілька десятків патронів, хтось взагалі вперше тримав у руках зброю, однак вони прийняли цей бій - останній у своєму житті.

Схиляємо голови перед загиблими. Вічна їм шана і памʼять! Рідним та близьким Героїв найщиріші співчуття!

За матеріалами Херсонська міська військова адміністрація