Привітання з Днем Соборності України

Дата: 22.01.2024 09:10

Фото без описуВітаю з чудовим і величним святом – Днем Соборності України! Сьогодні ми відзначаємо не лише історичний етап об'єднання територій, але й надзвичайну силу єднання нашого народу в багатовіковій патріотичній та культурній спадщині.

Цей день наповнений гордістю за героїчні вчинки наших предків, які віддали своє життя за незалежність та єднання. Нехай наше сьогодення буде належною віддякою їхнім жертвам, і кожен з нас несе відповідальність за долю нашої країни.

Бажаю, щоб в серці кожного українця палало вогнище патріотизму та любові до рідної землі. Нехай кожен крок нашого народу буде направлений до миру, процвітання та єдності. Разом ми сила, і цей день є свідченням нашої непереможної сили духу.

Нехай наша Україна процвітає, а героїчний дух соборності буде завжди нашим вічним супутником. Слава Україні!

З повагою, начальник міської військової адміністрації                                                                        Сергій КУХТА