Про актуальне сьогодні

Дата: 03.06.2019 17:27

03 червня 2019 року відбулась чергова апаратна нарада виконавчого комітету міської ради. Головуючи на нараді, секретар міської ради Сокольчук О.М. зосередив увагу на актуальних справах цього тижня, а саме:

- контролі по сплаті туристичного збору. Його динаміку буде відстежено щотижня, до проведення рейдів буде залучено поліцейських служби охорони та волонтерів громадського формування «Спас»;

- стану дохідної частини міського бюджету. Дано доручення з перевірки запланованих робіт коштом міської ради та формуванні доповнень до міських програм на ІІ півріччя;

- щоденному чергуванні посадових осіб виконкому міської ради та керівників комунальних підприємств на міській набережній у вечірній час з метою контролю дотримання правил благоустрою та дотримання тиші у місті.

На постійному контролі секретаря міської ради також перебувають питання благоустрою міста, особливо стану центральної частини та набережної, організації літньої торгівлі, проведення поточних ремонтних робіт у місті.