До уваги мешканців Скадовської міської територіальної громади!

Дата: 21.09.2023 21:35

Фото без описуВідповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 07.03.2022 №214 «Деякі питання надання державної соціальної допомоги та пільг на період введення воєнного стану» з 01 вересня 2023 року було призупинено виплати отримувачам державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, допомоги на дітей одиноким матерям, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, які проживають на підконтрольній Уряду України території.

Що робити

Для підтвердження права та поновлення соціальних виплат громадянам, які отримували вищезазначені види допомог необхідно звернутися до Центру надання адміністративних послуг або органу соціального захисту населення за місцем Вашого фактичного проживання.

Водночас, громадянам які перебувають на тимчасово окупованій території Скадовської міської територіальної громади вищезгадані виплати автоматично продовжуються.

З повагою,

Відділ надання адміністративних послуг