Відпочинок у Литві

Дата: 27.08.2023 23:50

Фото без описуУпродовж десяти днів 20 дітей Скадовської громади відпочивали у литовському таборі «Ragane» на березі Балтійського моря (Республіка Литва, м.Паланга).

Батьки та учні від щирого серця висловлюють подяку організаторам поїздки : мерії міста- побратима Шелуте та Скадовській міській військовій адміністрації за міцну підтримку молоді Скадовщини та створення чудових умов для оздоровлення дітей, розвитку життєвих та мовних компетентностей вихованців шкіл. Перебуваючи в литовському таборі ,вихователі намагалися зробити дозвілля наших дітлахів веселим, щасливим, дружнім та незабутнім! На кожному кроці відчувалося милосердя , доброзичливість і безкорислива любов до українських дітей, як до своїх рідних.

Це ,справді ,приклад відносин дружніх народів!

Вихователі табору проводили захоплюючі розважальні заходи, щоб створити цікавий світ для дітей, де існувала міцна дружба між ними та підтримка один одного. Щоденний фотозвіт відображав щасливі посмішки дітей, їхній неймовірний талант та бажання творити.