Вшанували учасників бойових дій Благодатненського старостинського округу

Дата: 15.02.2022 17:14

Будь-яка війна - завжди катастрофа для людства. Вона забирає найбільшу цінність на Землі – людські життя.

15 лютого 1989 року остання колона військ була виведена з Афганістану. З тих пір пройшло 33 роки. Воїнам-афганцям нашого краю, доля віщувала жити. Вони повернулись на українську землю до рідного дому.

За ініціативи фахівця соціальної роботи Центру надання соціальних послуг та старости Благодатненського старостинського округу, 15 лютого поточного року відвідано вдома учасників бойових дій, вручено продуктові набори, які були придбані за рахунок приватних підприємців: Олійниченко Олени Олександрівни та Садовець Тетяни Петрівни.

Під час зустрічі представники місцевого самоврядування розпитали про нагальні проблеми ветеранів війни та побажали доброго здоров'я, активного довголіття, добра і миру.