Обстеження перевезення пасажирів на автобусному маршруті № 1

Дата: 15.02.2022 17:09

Відповідно до розпорядження міського голови від 19.03.2021року № 47-р «Про комісію по обстеженню перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті», щоквартально проводиться обстеження перевезення пасажирів окремих категорій громадян на автобусному маршруті № 1 загального користування у м.Скадовську:

- учасників бойових дій, інвалідів війни, учасників  війни, членів сімей загиблих ветеранів війни,

- дітей  війни,

- інвалідів, дітей-інвалідів та осіб які супроводжують інваліда 1 групи, дитину-інваліда (не більше 1 супроводжуючого),

- реабілітованих громадян, які стали інвалідами внаслідок репресій або є пенсіонерами,

- учасників ліквідації  наслідків  аварії  на  Чорнобильській АЕС 1 та  ІІ категорії з посвідченням серії "А", дружин (чоловіків) та  дітей  померлих  громадян, смерть  яких  пов’язана з Чорнобильською катастрофою;

- членів сімей військовослужбовців, які загинули, померли або  пропали  безвісті  під час проходження  військової  служби;

- дітей  з  багатодітних  сімей;

- ветеранів  праці;

- дітей-сиріт.

Так, 15, 16, 18 лютого на I квартал поточного року проводиться обстеження комісією. Відділом соціального захисту населення Скадовської міської ради результати проведеного обстеження  оформляється відповідними актами та готується проект рішення на розгляд виконавчого комітету міської ради з метою затвердження  відсоткового співвідношення  та проведення оплати перевізнику за надані послуги, шляхом компенсації перевізнику відсотків від вартості перевезення в межах виділених на визначені цілі асигнувань.