Команда молодіжного лідерства шукає активних та дієвих

Дата: 01.02.2022 15:44

Хей, молодь! Маємо щось новеньке для тебе!
Як гадаєш, чому деякі речі постійно змінюються? Громади та міста розвиваються, стають сильними та спроможними?
Напевно тому, що за кожною зміною – стоїть конкретна людина, лідерка або лідер, які не чекають, а діють.
Якщо тобі є що сказати, ти хочеш побудувати свій покроковий план втілення сучасних змін для свого міста або громади та стати їх рушієм - гоу в команду молодіжного лідерства!

Нова навчальна програма “Skills Lab: Local Leaders” дає можливість:
Знайти однодумців;
Скласти чек-лист досягнення своїх цілей;
Дізнатися про досвід інших дівчат та хлопців, які змогли вдосконалити місцеві громади;
Отримати готові інструменти впливу на прийняття рішень в громадах, які допоможуть діяти вже зараз;
Зафрендитись із молодіжними лідерами та лідерками зі всієї України;
Дізнатись, хто може підтримати тебе та твою ідею;
Дізнатись, що таке органи місцевого самоврядування, громадські організації та навіщо вони потрібні;
Ознайомитись із поняттям “молодіжна політика” та зрозуміти, як ти можеш впливати на прийняття рішень.

Ця програма для тебе якщо:
Тобі від 18 до 25 років;

Ти навчаєшся у закладах професійної (професійно-технічної)

та вищої освіти;
Проживаєш на території Донецької, Луганської, Запорізької або Херсонської області;
Ти маєш велике бажання знайти можливості для розвитку своєї громади, втілити власні соціальні ініціативи та стати частиною позитивних змін!

Але і це ще не все
Учасниці та учасники, які пройдуть всю програму навчання та продемонструють вмотивованість - потраплять на стажування до іншої області! Впродовж десяти днів молодь на практиці прокачає свої нові скіли під наставництвом досвідчених громадських організацій та місцевої влади.

Реєструйся вже зараз !
Деталі та умови участі - за посиланням.

Не зволікайСтань рушієм змін, до яких так прагнеш, а ми будемо поруч та доведемо, що тобі - все під силу

#SL_LocalLeaders
#мені_все_під_силу
#додай_змін
#думай_інакше
#Я_так_бачу_свою_громаду
#настав_мій_час
#діємо_на_випередження
#UNRPP

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерноі? рівності та розширення прав і можливостеи? жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європеи?ськии? Союз (ЄС), Європеи?ськии? інвестиціи?нии? банк (ЄІБ), Посольство США в Украі?ні, а також уряди Даніі?, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегіі?, Польщі, Швеи?царіі?, Швеціі? та Японіі?.