На засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Скадовської міської ради

Дата: 27.01.2022 17:17

Сьогодні, 27 січня, відбулось засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Скадовської міської ради під головуванням  заступника міського голови Афанасіаді Д.М.

На засіданні розглядалась адміністративна справа за ч. 2 ст. 156 КУпАП (порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами, електронними сигаретами та споживання тютюнових виробів без їхнього згоряння).

Поліцейським було складено адміністративний протокол на продавця магазину за продаж сигарет  неповнолітній дитині.

Рішенням  комісії на особу, яка вчинила правопорушення накладено штраф у розмірі 400 неоподаткованих мінімумів  доходів громадян.  Звертаємо увагу суб’єктів господарювання на неприпустимість продажу алкогольних та тютюнових виробів неповнолітніх. Окрім прибутку, потрібно ще пам’ятати і про порушення чинного законодавства та відповідальність, адже алкогольні напої та тютюнові вироби активно впливають на організм, що не сформувався, активно руйнуючи його.