Вивчали зиму учні центру "Надія"

Дата: 27.01.2022 17:15

В Комунальній установі Скадовський міський центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю «Надія» сьогодні проведено підгрупове тематичне  заняття «Сніговики», яке проводила вихователь Бойко Оксана Миколаївна.

Метою заняття було за допомогою арттерапії у дітей з обмеженими можливостями здоров’я, визначити та  врахувати загальні та індивідуальні  напрями і умови  подальшої роботи, з врахуванням віку, ступеня зрілості всіх функціональних систем, індивідуальних властивостей особистості дитини. Під час таких занять вихователь підбирає такі види діяльності, які  конкретна дитина може виконати і отримати результат. Таким чином, застосування арттерапіїї підвищує пізнавальну діяльність, сприяє сенсорному та руховому розвитку, концентрує увагу, розвиває дрібну моторику пальців рук, розкриває творчі здібності дитини. Дітлахи разом залюбки мандрували засніженими доріжками, милувалися чудовими пейзажами та справжнім снігом і в результаті зліпили веселих Сніговичків, які додали собі прекрасного настрою і позитивних емоцій!