Скадовська міська громада
Херсонська область, Скадовський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Працюємо для створення патронатних родин

Дата: 26.01.2022 17:16
Кількість переглядів: 142

Все, що ми робимо, ми робимо для того, аби кожна дитина отримала шанс на щасливе майбутнє в родині. Сім'я є природним середовищем первинної соціалізації дитини, джерелом її матеріальної та емоційної підтримки, засобом збереження і передання культурних цінностей. Саме з цією метою у Скадовській громаді продовжується інформаційна кампанія «Сирітству НІ!».

21 січня поточного року у Скадовській районній філії Херсонського обласного центру зайнятості фахівцями Центру надання соціальних послуг та Служба у справах дітей Скадовської міської ради Служби у справах дітей проведено зустріч з пошукачами роботи щодо розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та впровадження послуги патронату над дитиною. На зустрічі було розглянуто багато питань. Особливу увагу приділено тому, що патронат над дитиною – це швидка і вчасна допомога дитині та її родині, а також – одна із можливостей офіційного працевлаштування.

 

24 січня 2022 року аналогічну зустріч проведено з колективом Скадовської центральної районної лікарні. Підтримуючий інформаційний захід пройшов у відкритому діалозі. Учасникам було надано розгорнуту інформацію щодо необхідності та можливості створення патронатних, прийомних родин.

 

Ми активно шукаємо кандидатів для створення патронатних родин. Бажаєте допомогти дітям? Проявіть рішучість – зробіть спробу.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора