Скадовська міська громада
Херсонська область, Скадовський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Профілактичний рейд служби у справах дітей Скадовської міської ради

Дата: 25.01.2022 11:34
Кількість переглядів: 92

На виконання Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини»,

Фото без опису

постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 р. № 585 «Про забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах» з метою обстеження умов проживання, виховання дітей, виконання батьківських обов’язків громадянами по відношенню  до дітей, у сім’ях, які неналежним чином виконують батьківські обов’язки, з метою контролю за умовами утримання, навчання та виховання дітей над якими встановлено опіку, на виконання плану роботи служби у справах дітей Скадовської міської ради на І квартал спеціалістами служби у справах дітей спільно з фахівцями із соціальної роботи  КЗ «Центр надання соціальних послуг» Скадовської міської ради було відвідано 13 родин,  які проживають на території сіл Андріївки, Улянівки, Петропавлівки, Радісного, Грушівки, Благодатного.        

                                                                                                                                                                 

За результатами перевірки було встановлено, що опікуни та піклувальники належним чином виконують свої опікунські обов’язки про що було складено відповідні акти.

 

З метою попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, виявлення дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах для забезпечення постійного контролю за умовами утримання і виховання дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, організації їх соціального супроводу  20 та 21 січня поточного року було проведено профілактичний  рейд «Неблагополучна сім’я». В ході рейду проведено роботу по виявленню дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, здійснено перевірку умов утримання і виховання дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, з’ясовано доцільність  організації їх соціального супроводу.  З даними сім’ями проведено профілактичну роботу, надано роз’яснення та консультації. Складені відповідні акти умов проживання дітей.

 

Батьків попереджено про особисту відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків відносно дітей або ухилення від їх виконання, дотримання санітарно-гігієнічних норм проживання, надані терміни для виправлення ситуації в родинах, з’ясовані причини та можливості надання деяким родинам соціальної допомоги.

 

Дякуючи ГО  «Родина понад усе» всім діткам надано подарунки.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора