«Херсонська бавовна або невдалий радянський експеримент» команда запрошує в Скадовськ на презентацію проєкту

Дата: 25.01.2022 09:57

25 січня о 12:00 у малій залі Скадовського міського будинку культури ім. Т. Шевченка (Скадовськ, вул. Маріїнська, 66) презентуватимуть документальний проєкт «Херсонська бавовна або невдалий радянський експеримент». Вхід на подію вільний. ВІДЕО.

Прем’єра проєкту відбулася цими вихідними на UA: ХЕРСОН та всіх регіональних телеканалах Суспільного. Це розповідь про те, якими методами радянська влада намагалася акліматизувати бавовник із Центральної та Середньої Азії руками депортованих селян. Автори програми відшукали в архівах унікальні відеокадри, зібрали коментарі істориків, фахівців з вирощування бавовни і очевидців подій.  Проєкт виготовила команда херсонців через конкурс «Створюй із Суспільним»

З матеріалами сайту ks.suspilne.media