Про актуальне сьогодні

Дата: 24.01.2022 17:35

Сьогодні, 24 січня, міський голова Олександр Яковлєв розпочав робочий тиждень оперативною нарадою з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради.

Першочерговим обговорювались питання протиепідемічного стану, рівню захворюваності населення громади. Відповідне питання заплановано розглянути сьогодні на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Скадовської міської територіальної громади.

У ході оперативної наради обговорювались питання обов’язкової вакцинації проти COVID-19 працівників органів місцевого самоврядування, закладів охорони здоров'я державної та комунальної форм власності, а також, комунальних підприємств, які найбільше взаємодіють із великою кількістю людей, а тому мають підвищений ризик інфікуватися на коронавірусну хворобу.

27 січня заплановано засідання виконавчого комітету міської ради, 28січня відбудеться чергова сесія міської ради. Наразі максимально оперативно опрацьовуються земельні питання, тож до сесії плануються провести додаткове засідання постійної депутатської комісії міської ради з питань адміністративно-територіального устрою, врегулювання земельних відносин, планування території, природокористування, охорони пам'яток, розвитку сільського господарства.

У ході наради також розглядались питання фінансування медоглядів для молоді допризовного віку та організації надання адміністративних послуг Державної міграційної служби в ЦНАПі.