Про послуги патронату над дитиною

Дата: 21.01.2022 16:02

На сьогодні для дітей, які втратили батьків чи страждають через недбалість або жорстоке поводження з боку дорослих,  держава пропонує альтернативу інтернатним закладам - патронатні сім'ї, де спеціально навчені вихователі дбатимуть про діток той час, який знадобиться соціальним службам, щоб впорядкувати умови у сім'ї.

З  метою інформування зареєстрованих безробітних  про можливість стати патронатним вихователем та роз’яснення про послуги патронату над дитиною  як напрямку працевлаштування 21 січня у приміщенні Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості за участі спеціалістів Центру надання соціальних послуг Скадовської міської ради та служби у справах дітей Скадовської міської ради відбувся інформаційний семінар « Подолання соціального сирітства в Україні шляхом впровадження сімейних форм влаштування, а саме патронатних сімей»

Під час заходу учасники дізналися, що патронат над дитиною – це комплексна послуга, що передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини у сім’ї на період подолання нею та її батьками складних життєвих обставин. Безробітних проінформували про сімейні форми виховання в Україні, пояснили основні аспекти діяльності патронатних сімей, їх основні завдання та обов’язки, а також про можливість навчання та умови оплати роботи патронатного вихователя.