Скадовська міська громада
Херсонська область, Скадовський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Що потрібно знати особам, які здійснюють господарську діяльність, пов’язану з виробництвом та обігом об’єктів регулювання, щодо порядку реєстрації осіб!

Дата: 18.01.2022 17:12
Кількість переглядів: 110

До відома: об’єкти регулювання – будь-яка рослина, продукт рослинного походження, місце зберігання, упаковка, засоби перевезення, контейнери, ґрунт та будь-які інші організми, об’єкти або матеріали, здатні переносити чи поширювати регульовані шкідливі організми, які визначаються окремо для цілей імпорту, експорту та реекспорту, а також для цілей контролю за переміщенням територією України. 
Фото без опису         
Управління фітосанітарної безпеки Головного Управління Держпродспоживслужби в Херсонській області  інформує, що згідно статті 27 Закону України «Про карантин рослин» та наказу Міністерства аграрної політики України від 21.11.2006  N 690  «Про затвердження Порядку реєстрації осіб, які здійснюють господарську діяльність, пов'язану з виробництвом та обігом об'єктів регулювання»   реєстрації у ГУ Держпродспоживслужби підлягають особи, які:
 ? здійснюють господарську діяльність з обігу об’єктів регулювання у карантинній та регульованій зонах;

  ?   виробляють насіннєвий та садивний матеріал;

  ? здійснюють біологічний контроль з використанням біологічних контрольних організмів;

  ? здійснюють господарську діяльність з виробництва та маркування дерев’яного пакувального матеріалу;

  ?  здійснюють зберігання та переробку зерна.

            Для реєстрації, яка здійснюється на безкоштовній основі, особи  подають  заяву про проведення перевірки та реєстрацію особи до ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області, у якій зазначаються: для юридичної особи - повне найменування, місцезнаходження, посада, прізвище, ім’я, по батькові керівника; для фізичної особи–підприємця  - прізвище, ім’я, по батькові, серія, номер паспорта, ким і коли виданий, місце проживання; номер телефону, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ юридичної особи або ідентифікаційний номер фізичної особи – платника податків та інших обов’язкових платежів (за їх наявності).  До заяви додаються виписка з Єдиного державного  реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. 
            Державний фітосанітарний  інспектор  протягом  5 робочих  днів з моменту надходження заяви про проведення перевірки та реєстрацію особи здійснює перевірку об'єктів регулювання. 

Перевірка здійснюється шляхом інспектування, огляду, обстеження, відбору зразків для аналізу та фітосанітарної експертизи  об'єктів регулювання в процесі їх  виробництва, зберігання, переробки та транспортування. За результатами перевірки складається акт перевірки особи, яка підлягає реєстрації.

За результатами розгляду заяви, виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та на підставі акта перевірки ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області зобов'язана прийняти рішення про реєстрацію або відмову у реєстрації особи протягом 10 робочих днів. Рішення про відмову  в реєстрації надається особі у письмовій формі.

            Підставами для прийняття рішення про відмову реєстрації особи може бути:
  ?  невідповідність поданих документів вимогам цього Порядку;
  ? виявлення зараження об'єктів регулювання,  потужностей (об'єктів) виробництва та обігу об'єктів регулювання регульованими шкідливими організмами;
  ? відсутність в  особи можливостей та потужностей для виконання фітосанітарних   заходів, а  також  виявлення  недостовірної інформації, зазначеної  в  заяві,  про  що  зазначається  в  акті перевірки. 

     Підставами для прийняття рішення про скасування реєстрації можуть бути:

  ? скасування державної реєстрації особи як юридичної особи;

  ? неповідомлення про внесення змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців у встановлений термін;

  ? систематичні порушення вимог щодо боротьби з карантинними організмами та невиконання розпоряджень державного фітосанітарного інспектора, щодо вжиття особою фітосанітарних заходів, які виявлені під час проведення планових перевірок;

? виявлення неодноразових порушень вимог,  щодо інспектування, огляду, нагляду та фітосанітарної експертизи об’єктів регулювання, що ввозяться особою, під час проведення планових перевірок.

У  разі  внесення  змін  до  Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців щодо  місцезнаходження або     місця     проживання,     організаційно-правової    форми, ідентифікаційного   коду   за   ЄДРПОУ   юридичної    особи    або ідентифікаційного  номера  фізичної  особи  - платника податків та інших  обов'язкових  платежів (за їх наявності) та форми власності особа  зобов'язана  подати  протягом  10  робочих  днів до ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області  відповідну інформацію у письмовій формі.

Особам, зареєстрованим в ГУ Держпродспоживслужби, надається реєстраційний номер та вносяться дані до Реєстру осіб, які здійснюють господарську діяльність, пов’язану з виробництвом та обігом об’єктів регулювання.

Реєстрація є необхідною передумовою для проходження будь-яких фітосанітарних процедур, в тому числі оформлення фітосанітарного сертифіката, фітосанітарного сертифіката на реекспорт, карантинного сертифіката.

Управління фітосанітарної безпеки ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області застерігає, що згідно статті 47 Закону України «Про карантин рослин», особи які не провели реєстрацію відповідно до статті 27 цього Закону, несуть відповідальність за порушення законодавства у сфері карантину рослин.

Для проведення реєстрації звертайтеся в управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області за адресою: вул. Старообрядницька, 34, тел. (0552) 26-36-13 та державних фітосанітарних інспекторів у районах області.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора