Нарада з організації святкових заходів

Дата: 17.01.2022 18:01

Сьогодні, міський голова Олександр Яковлєв провів нараду з організації заходів до Водохреща та Дня Соборності України. У її роботі брали участь керівники й представники органів влади, МЧС, поліції, закладів охорони здоровя та міського будинку культури.

Міський голова зосередив увагу присутніх на організації заходів до Водохреща та Дня Соборності України. У ході спілкування було заплановано проведення загальноміського освячення води 19 січня на центральному міському пляжі о 12.00 год. Для купальників цього дня буде забезпечено теплий намет для перевдягання, чергування медпрацівників та безкоштовний чай.

З нагоди Дня Соборності України 21 січня об 11.00 год. урочисті заходи відбудуться на центральній міській площі, до участі запрошуються представники трудових колективів громади, громадські організації та пересічні громадяни. Заходи проводитимуться з дотриманням карантинних норм.