Про актуальне сьогодні

Дата: 17.01.2022 17:58

Сьогодні, 17 січня, міський голова Олександр Яковлєв розпочав робочий тиждень оперативною нарадою з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради.

У ході оперативної наради обговорювались питання організації роботи сесії міської ради, яку заплановано на 28 січня та засідання виконкому, яке відбудеться 18 січня. Міський голова надав доручення: надати реєстр договорів; взяти участь у державній програмі «Відновлення України» щодо утеплення приміщень освітніх і оздоровчих закладів, реконструкції водогонів у селах громади; опрацювати правила благоустрою громади; опрацювати план заходів (фестивалі, конкурси, спортивні змагання) на поточний рік; опрацювати заходи з підготовки до оздоровчого сезону (конкурс з утримання пляжних територій та паркових зон, реконструкції міської набережної та ін.); провести організацію заходів до Водохреща та Дня Соборності України.