Про справи актуальні сьогодні

Дата: 04.01.2022 17:28

Сьогодні, 4 січня, міський голова Олександр Яковлєв розпочав робочий тиждень оперативною нарадою з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради.

У ході оперативної наради обговорювались питання організації роботи сесії міської ради, яку заплановано на 28 січня. Напередодні, 10-14 січня, відбудуться засідання постійних депутатських комісій, які розглядатимуть поточні проекти рішень. Міський голова надав доручення максимально опрацювати земельні питання та винести їх на чергову сесію міської ради.

Наразі триває підготовка річних звітів з фінансового обліку,  з виконання міських програм виконавчим комітетом міської ради й головними розпорядниками коштів, а також готуються звіти з регуляторної діяльності. Поряд з цим триває підготовки звітування міського голови, його заступників та керівників відокремлених органів міської ради за результатами роботи у 2021 році.