Новорічні святкування тривають

Дата: 04.01.2022 17:05

Зі щирими вітаннями й гомінкими феєрверками увійшов Новий рік, даруючи нові сподівання й мрії. За традицією його варто зустрічати у родинному колі. Саме так зустрічали свято у Скадовській міській територіальній громаді.

31 грудня 2021 року о 19.00 год. на Центральній площі міста біля головної ялинки відбулась розважальна програма «Зустрічаймо Новий рік разом!». Пісні, конкурси, щирі вітання й подарунки чекали на учасників свята. Святкове зібрання привітав міський голова Олександр Яковлєв (ВІДЕО), з вдячністю за здобутки року минулого та надією на нові перспективи у році прийдешньому.

Щирі вітання й художні номери святкової програми створили гарний настрій для громади. Під час концертної програми відбулось нагородження переможців міського  конкурсу на краще новорічне оздоблення будівель та прилеглих територій установ, організацій, підприємств і приватних садиб. Подяки й подарунки від міського голови за активну громадську позицію, створення святкового іміджу міста Скадовськ у 2021 році отримали: КЗ «Скадовський  міський будинок культури ім. Шевченка»; Скадовське  районне  управління та 16 ДПРЧ 5 ДПРЗ Головного управління ДСНС України у Херсонській області; ФОП Катречко Наталя Петрівна; оздоровчий комплекс «Червоні вітрила»; Слободенюк Ірина Миколаївна, вул. С.Скадовського, 59/2; Зозук Злата Василівна, вул. Софіївська, 189.

3 січня  2022 року. у східному мікрорайоні колектив  комунальної установи «Центр дитячої та юнацької творчості» провів новорічний ранок для дітей. На свято завітали Дід Мороз та Снігуронька, щоб привітати маленьких жителів. Веселі ігри, пісні, танці, хороводи... Казкове свято було наповнене добром, щастям та щирою радістю дітлахів. Дітвора отримала море насолоди та купу позитивних емоцій.

05 січня 2022 року о 16.00 год. у великій залі міського будинку культури  звучатиме Новорічний концерт народного аматорського колективу дитячого біг-бенду «Сурма».

06 січня 2022 року о 10.00 год. на Центральній площі міста відбудеться святково-розважальна програма творчих колективів сільських клубних закладів Скадовської міської громади «Колядують зорі на Різдво Христове». Гастро-виставка різдвяних страв.