Новорічний концерт від аматорів громади

Дата: 30.12.2021 18:02

Сьогодні подією дня став великий Новорічний концерт у міському будинку культури.

Кращі колективи громади представили нові захоплюючі номери, запалюючи глядачів хвилями аплодисментів.

Всіх присутніх привітав міських голова Олександр Яковлєв, він наголосив: «Нинішній рік був наповнений різними подіями і йому треба сказати: «Велике дякую», це наше  життя. Ми часто вживали цього року слова «вірус», «вакцинація», були й сумні події. В останні дні року ми більше чуємо слів радості й надії, радіємо снігу й святковим прикрасам. Хочеться, щоб наступний рік нас супроводжував святковий настрій, ми жили заради добробуту й саморозвитку».

Міський голова вручив подяки активістам Скадовської міської територіальної громади.

Подяку міського голови оголошено за вагомий внесок у розвиток Скадовської міської

територіальної громади, відповідальність і активну громадську позицію по сплаті місцевих податків і зборів до міського бюджету в 2021 році:

групі компаній «Віндкрафт», засновник Стурен Карл Олоф Річард,

Скадовській філії Державного підприємства  «Адміністрація морських портів України»,

начальник Кугут Олександр Станіславович,

підприємству споживчої кооперації «Хлібокомбінат Скадовського райст», директор Покотило Володимир Іванович,

приватній фірмі «Оптіма», засновник Нємчинов Михайло Григорович,

ТОВ «АТБ маркет», генеральний директор Шаповалова Наталія Анатоліївна,

ДП санаторій для дітей з батьками «Скадовськ», директор Перець Марія Іванівна,

приватному підприємству «Кулида», директор Кулида Сергій Іванович,

ФОП Круковський Михайло Валерійович,готель «Амалія»,

фермерському господарству Ліньков, керівник Олійник Віталій Олександрович.

Подяку міського голови оголошено:

фермерському господарству «Михайлово», керівник Цуркану Михайло Зосимович,за вагомий внесок у розвиток Скадовської міської територіальної громади, відповідальність і активну громадську позицію по сплаті місцевих податків і зборів до міського бюджету в 2021 році, визначну меценатську діяльність зі зведення храму в селі Шевченко,

пансіонату «Енергія», директор Керекелиця Анатолій Іванович, за вагомий внесок у розвиток Скадовської міської територіальної громади, відповідальність і активну громадську позицію із залучення та проведення спортивних змагань Всеукраїнського рівню у Скадовську в 2021 році,

Демиденку Олександру Сергійовичу, депутату Скадовської міської ради, за вагомий внесок у розвиток Скадовської міської територіальної громади, відповідальність і активну громадську позицію зі створення музею історії острова Джарилгач у 2021 році.

Вербицькому Станіславу Володимировичу, директору ПП «Енергомед», за вагомий внесок у розвиток Скадовської міської територіальної громади, відповідальність і активну громадську позицію з реалізації міських програм реконструкції вуличного освітлення на території громади у 2021 році.