Програма святкувань у Скадовську

Дата: 30.12.2021 17:30

Казкові свята, ігри й дитячі забави відбудуться у місті Скадовську. Програму святкових заходів презентує відділ освіти Скадовської громади.

31 грудня 2021 року о 19.00 год. на Центральній площі міста буде проходити новорічна розважальна програма «Зустрічаймо Новий рік разом!». Пісні, конкурси, щирі вітання, а ще розіграш призів чекають на учасників свята!

03 січня  2022 року об 11.00 год. у східному мікрорайоні (стадіон) колектив  комунальної установи «Центр дитячої та юнацької творчості» чекає діточок на новорічний ранок.

05 січня 2022 року о 15.00 год. у великій залі міського будинку культури  звучатиме Новорічний концерт народного аматорського колективу дитячого біг-бенду «Сурма».

06 січня 2022 року о 10.00 год. на Центральній площі міста відбудеться святково-розважальна програма творчих колективів сільських клубних закладів Скадовської міської громади «Колядують зорі на Різдво Христове». Гастро-виставка різдвяних страв.