Шаховий турнір з швидких шахів

Дата: 29.12.2021 10:39

27 грудня у виставковій залі  Скадовського МБК відбувся шаховий турнір з швидких шахів, присвячений святкуванню Нового Року та Різдва Христового. В турнірі прийняло участь 16 юних шахістів зі Скадовська та району. Всі учасники були розділені на 3 підгрупи - старша група, середня та наймолодша. Головний суддя змагань - Коваленко В.Ю.

Отож, підсумки турніру такі. Перемогу в  турнірі серед наймолодших святкували: ІІІ місце - Бабенко Мирон, ІІ місце - Хачатрян Самвел, І місце розділили - Рищук Артем, Биченко Катерина та Кулида Тарас. Середня група: ІІІ  місце - Алєщенко Софія, ІІ місце - Крамчанінов Едуард, І місце - Куртмалаєва Лейла. Старша група: ІІІ місце - Кочмарьов Кирило, ІІ місце - Старіков Микола, І місце - Какуля Максим.