До уваги фізичних осіб, які надають соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності!

Дата: 20.12.2021 18:52

У зв’язку із прийняттям постанови Кабінету Міністрів України від 06.10.2021 року №1040 «Деякі питання призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності на професійній основі» фізичні особи,

які надають або бажають надавати соціальні послуги з догляду особам, які через порушення функцій організму не можуть самостійно пересуватися та самообслуговуватися, мають змогу пройти підготовку та перепідготовку з основ догляду на базі Херсонського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Херсонської обласної державної адміністрації та в подальшому отримувати компенсацію за догляд, як фізичні особи, які надають соціальні послуги з догляду на професійній основі.

Громадянам, які мають бажання надавати соціальні послуги з догляду на професійній основі, для більш детальної консультації, необхідно звернутися до Відділу соціального захисту населення Скадовської міської ради за адресою: місто Скадовськ, вулиця Маріїнська, 78.