Інформація по пільговому проїзду окремих категорій громадян на автобусному маршруті №1 у м.Скадовську

Дата: 17.12.2021 11:40

До уваги мешканців Скадовської міської територіальної громади!

Відповідно до Програми соціальний захист населення, ветеранів війни та праці Скадовської міської територіальної громади в 2021 році, затвердженої рішенням Скадовської міської ради від 24.12.2020 № 70, передбачено відшкодування пільгового проїзду окремих категорій громадян на автобусному маршруті №1 загального користування у м.Скадовську, а саме:

– учасників бойових дій, інвалідів війни, учасників війни, членів сімей загиблих ветеранів війни;

– дітей війни;

– інвалідів, дітей-інвалідів та осіб, які супроводжують інваліда 1 групи, дитину-інваліда (не більше 1 супроводжуючого);

– реабілітованих громадян, які стали інвалідами внаслідок репресій або є пенсіонерами;

– учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 1 та ІІ категорій з посвідченням серії «А», дружин (чоловіків) та дітей померлих громадян, смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою;

– членів сімей військовослужбовців, які загинули, померли або пропали безвісти під час проходження військової служби;

– дітей з багатодітних сімей;

– ветеранів праці;

– дітей-сиріт.

З метою впровадження автоматизованої системи обліку проїзду та запровадження соціальної картки Скадовчанина у 2022 році, просимо громадян вищезазначених категорій, батьків або законних представників дітей з багатодітних сімей та дітей-сиріт до 31 січня 2022 року звернутися до відділу соціального захисту населення Скадовської міської ради за адресою: м.Скадовськ, вул. Маріїнська, 78 з пакетом відповідних документів, а саме: копією документа, що посвідчує особу, копією довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру, довідкою про склад сім’ї, копією документа, що підтверджує статус (копія посвідчення, копія розпорядження РДА про присвоєння статусу).