Відбулись громадські слухання з питання розроблення містобудівної документації

Дата: 10.12.2021 16:32

Сьогодні о 10.00 годині в залі засідань Скадовської міської ради відбулись громадські слухання з питання розроблення містобудівної документації

«Детальний план території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки для розміщення об’єктів військової інфраструктури та військового містечка в м. Скадовськ, урочище «Цукур», територія 4 в адміністративних межах Скадовської міської територіальної громади Скадовського району Херсонської області (за межами населеного пункту)» (в режимі відеоконференції в ZOOM).

Мета розроблення детального плану  - зміна призначення земель рекреації колишнього ДОТ «Білі крила» в землі для діяльності Збройних Сил України. Надалі проект пройде затвердження на сесії міської ради.