«ДоброДар» - благодійні справи для дітей

Дата: 09.12.2021 17:36

Благодійність – це не складно. Благодійність – це приємно і почесно. Культурно-мистецька спільнота Херсонщини вже неодноразово об’єднувалась для добрих і благодійних справ.

І цього року за гарною традицією  мешканці Скадовської міської територіальної громади (сіл Антонівка, Красне,  Благодатне, Улянівка, Широке, Петропавлівка, Олександрівка, Миколаївка, Зелене, Новоукраїнка) прийняли участь в обласній культурно-мистецькій благодійній акції «ДоброДар», організаторами якої є Херсонський обласний Центр народної творчості  спільно з працівниками онкогематологічного відділення Херсонської обласної дитячої клінічної лікарні.

Декоративні ялинки, ялинкові прикраси, статуетки та підвіски у вигляді тигра – символу року, різного роду обереги, дідухи та інші руко твори   презентували  майстри Скадовщини.