Скадовська міська громада
Херсонська область, Скадовський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Конкурсу на кращий соціальний проект

Дата: 08.12.2021 16:00
Кількість переглядів: 234

На виконання Плану заходів на 2021 і 2022 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 04.08.2021 № 883-р, Міністерство соціальної політики оголошує проведення конкурсу на кращий соціальний проект/ ініціативу.

Фото без опису

Метою даного проекту є виявлення найкращих ініціатив та успішних кейсів, реалізованих в громадах на території України фізичними особами, громадськими та релігійними організаціями, впровадження кращих практик врядування на державному рівні й на місцях через принципи прозорості, справедливості, рівності, гласності, верховенства права та прав людини.

 

Запрошуємо до участі шляхом заповнення відповідних аплікаційних форм та до 10 січня 2022 року надсилання їх на адресу: vszn-rada@ukr.net. За результатами поданих даних буде створено єдиний портал ініціатив, успішних кейсів, сформовано базу партнерів та громадських діячів, а також визначено та відзначено громаду з найкращими практиками врядування в соціальній сфері.

 

Надаємо контакти керівника проєкту для координації та зв’язку: Галина Георгіївна Єрко, 0675010251.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора