Шаховий турнір на честь Дня Збройних Сил України

Дата: 08.12.2021 15:36

04 - 05 грудня у виставковій залі  Скадовського міського будинку культури відбувся шаховий турнір з швидких шахів з нагоди святкування Дня Збройних Сил України. В турнірі прийняло участь понад 20 шахістів зі Скадовська та району. Всі шахісти були розділені на 3 підгрупи дорослі та діти двох вікових категорій. Головний суддя змагань Коваленко В.Ю.

За підсумками турніру перемогу в дитячому турнірі у молодшій групі святкували: ІІІ місце - Ірхін Давид, ІІ місце - Поплавський Владислав, І місце - Маринюк Даніїл. Старша група: ІІІ місце - Какуля Максим, ІІ місце - Таланов Олександр, І місце - Кочмарьов Кирило. В турнірі серед дорослих: ІІІ місце - Кунявка Володимир, ІІ місце - Коваленко Василь, І місце - Сипко Олександр.