Увага! Громадські слухання

Дата: 07.12.2021 19:53

10 грудня 2021 року о 10.00 годині в залі засідань Скадовської міської ради відбудуться громадські слухання з питання розроблення містобудівної документації «Детальний план території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки для розміщення об’єктів військової інфраструктури та військового містечка в м. Скадовськ, урочище «Цукур»,

територія 4 в адміністративних межах Скадовської міської територіальної громади Скадовського району Херсонської області (за межами населеного пункту)» (в режимі відеоконференції в ZOOM).

Ознайомитись із основними матеріалами вищезгаданого проекту можливо на офіційному веб-сайті Скадовської міської ради web: skadovsk-gromada.gov.ua та в кабінеті № 8 виконавчого комітету міської ради. Контактний телефон (05537) 5-35-86.

Письмові пропозиції по врахуванню громадських інтересів приймаються в кабінеті № 16 виконавчого комітету міської ради з дня публікації оголошення.

Запрошуються до участі члени громади міста, представники громадських організацій, політичних партій, представники засобів масової інформації.

Посилання відеоконференції в ZOOM: