На Катерину пов’яжи хустину!

Дата: 07.12.2021 14:31

В Україні 7 грудня відзначають день святої великомучениці Катерини, який вважають символом жіночої ніжності.

Традиційно напередодні і в цей день дівчата ворожили на судженого і збиралися разом на вечорниці. Аби об’єднати жінок різного фаху, віку та національності, саме 7 грудня за ініціативи групи громадських діячів, акторів та успішних жінок України стали відзначати День української хустки. Свято з’явилося зовсім нещодавно, але завдяки діаспорі  відразу ж набуло статусу всесвітнього.

Дівчата та жінки Скадовської міської громади приєдналися до обласного етно-флешмобу «На Катерину пов’яжи хустину!», продемонструвавши справжню красу. Адже з давніх-давен в українських сім’ях оберегом, символом любові й злагоди слугувала саме хустка.

До флешмобу "Зроби фото з хусткою", долучився і Красненський СБК. Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до цієї події.