Онлайн-інструменти протидії домашньому насильству

Дата: 07.12.2021 10:00

Свобода від насильства є ключовою складовою безпеки. А цифрові інструменти — це ще одна додаткова можливість захистити себе.

Перевірити свою обізнаність та дізнатися більше про домашнє насилля можна в освітньому серіалі «Онлайн-інструменти протидії домашньому насильству».  Освітній серіал створено Міністерством внутрішніх справ та Міністерством цифрової трансформації за підтримки Канадсько-українського проєкту розвитку поліції (CUPDP) коштом Уряду Канади.

10 фахівців із соціальної роботи Центру надання соціальних послуг вже підтвердили здобуті навички та отримали електронні сертифікати, що засвідчує успішне проходження курсу. Переходьте за посиланням:  https://osvita.diia.gov.ua/courses/countering-domestic-violence та перевірте свої знання щодо домашнього насилля і Ви.