Нові норми та порядок організації харчування дітей в закладах дошкільної освіти

Дата: 03.12.2021 18:18

Уряд затвердив нові норми та порядок організації харчування у закладах освіти (постанова Кабінету Міністрів України від 24.03.2021 року № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку»).

У зв’язку з цим 03 грудня 2021 року відділом освіти міської ради проведена нарада керівників закладів дошкільної освіти спільно з представниками Скадовського управління  Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області під головуванням заступника міського голови Степового О.О.

На нараді визначені основні напрямки діяльності міської ради, як засновника, та керівників закладів дошкільної освіти щодо забезпечення збалансованого харчування дітей, необхідного для їх нормального росту і розвитку.