Міжнародний день людей з інвалідністю

Дата: 03.12.2021 18:11

3 грудня у світі відзначають Міжнародний день людей з інвалідністю, який проголошено Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй у 1992 році. Проведення Міжнародного дня людей з інвалідністю спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства, захист їх гідності, прав та благополуччя, на переваги, які отримує суспільство від участі інвалідів в політичному, соціальному, економічному і культурному житті.

До Міжнародного дня людей з особливими потребами міський голова Яковлєв О.Ю. разом представниками  відділу соціального захисту і ради ветеранів відвідали вдома ветеранів міста з інвалідністю, вручили подарунки, поспілкувалися щодо нагальних потреб. До їх числа увійшли Знахаренко Н.І., Гончаренко В.І., Білоус В.С., Загородне Н.С., Баканча В.Г.,
Берещенко М.В,, Дворник О.А., Ботнер В.М., Губар І.С., Нікішенко О.Ф.