Вітаємо працівників прокуратури з професійним святом!

Дата: 01.12.2021 15:22

Сьогодні міський голова Яковлєв Олександр Юрійович привітав з професійним святом колектив Скадовської окружної прокуратури, побажав  злагоди, миру, нових професійних здобутків та перемог на шляху встановлення законності й панування права у громаді.

За сумлінне виконання службових обов’язків, значний внесок у зміцнення законності і правопорядку, захист прав і свобод людини, загальних інтересів суспільства і держави, з нагоди 30-ї річниці Дня працівників прокуратури Почесними грамотами міського голови й пам’ятними подарунками з нагоди свята  нагороджені:

Балан Тетяна Юріївна,  прокурор Скадовської окружної прокуратури;

Борисенко Ганна Олександрівна, головний спеціаліст Скадовської окружної прокуратури;

Мурзін Олексій Миколайович, головний спеціаліст з питань захисту державних таємниць Скадовської окружної прокуратури.