Червону стрічку носять небайдужі

Дата: 01.12.2021 15:19

Всесвітній день боротьби зі СНІДом став одним з найбільш визнаних Міжнародних днів здоров’я і важливою можливістю для підвищення рівня обізнаності про це захворювання та його профілактику.

Він був заснований у 1987 році Всесвітньою організацією охорони здоров’я  і вперше цей день відзначався 1 грудня 1988 року. Із того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щорічно. Головна мета –звернути увагу суспільства на цю проблему.

Сьогодні, у Всесвітній день боротьби зі СНІДом фахівцями із соціальної роботи Центру надання соціальних послуг організовано акцію в підтримку людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом «Червону стрічку носять небайдужі». У акції взяли участь представники місцевого самоврядування, трудові колективи громади.