Розробляються генеральні плани сіл громади

Дата: 30.11.2021 17:57

Серед нагальних справ для виконавчого комітету міської ради є розроблення генеральних планів сіл громади. Наразі проводиться процедура опрацювання проектів генпланів сіл Олександрівка, Антонівка, Таврія і Благодатне.

Оновлення містобудівної документації є вкрай необхідним для подальшого планомірного розвитку населених пунктів. Наявна документація датована 70-ми роками минулого століття, або ж  зовсім відсутня.

Роботи з розроблення містобудівної документації виконує ФОП Молчанова І.А. Наразі уточнюється планування територій населених пунктів з дотриманням останніх змін у законодавстві. Надалі відбудуться громадські обговорення, проекти мають отримати стратегічно-економічну оцінку та пройти обговорення на містобудівній ради Херсонської обласної державної адміністрації де й отримати затвердження.