На засіданні комісії по обстеженню перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті

Дата: 29.11.2021 17:06

29 листопада поточного року відбулося засідання комісії по обстеженню перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті. В ході засідання підбиті підсумки обстежень перевезень пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування №1 «Автостанція – Школа №3 -Автостанція », які були проведенні 15,17,19 листопада цього року.

Також, на засіданні було обговорено питання впровадження автоматизованої системи обліку перевезення пасажирів пільгових категорій мешканців Скадовської міської територіальної громади. На разі проводиться розробка технічного забезпечення даного виду роботи.

У разі позитивного опробування  даної системи на міських маршрутах, дана система буде запроваджена на усіх маршрутах, за якими здійснюються перевезення пасажирів на території Скадовської міської територіальної громади.