Сьогодні про актуальне

Дата: 29.11.2021 16:57

Сьогодні, 29 листопада, робочий тиждень міський голова Яковлєв О.Ю. розпочав оперативною нарадою з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради та ряду фахових нарад.

У ході наради обговорювались питання підготовки до чергової сесії. Доповідачі захищатимуть довгострокові програми розвитку Скадовської міської територіальної громади на 2022-2024 роки, а саме Програми: соціально-економічного розвитку; соціального захисту населення, ветеранів війни та праці; розвитку дорожньої інфраструктури; розвитку системи охорони здоров’я; розвитку культури; розвитку фізичної культури і спорту; освіти; використання коштів цільового фонду розвитку інфраструктури, соціально-економічного і культурного розвитку, підтримки індивідуального житлового будівництва «Власний дім»; благоустрою територій населених пунктів Скадовської міської територіальної громади.

Міський голова зосередив увагу на проведенні конкурсу з визначення користувачів міських пляжів, надано доручення розробити відповідний проект на сесію міської ради.