Дата: 24.11.2021 11:21

Національним оператором поштового зв’язку України АТ «Укрпошта» створено два сучасних кейси для спрощення виходу українських підприємців на міжнародний ринок,

а саме:

1. Спільно з міжнародним маркетплейсом eBay запущено програму-бізнес- акселератор для малого і середнього бізнесу, яка надає спеціальні умови підприємцям-виробникам для здійснення продажів на платформі eBay. Для нових бізнес-клієнтів комісія за магазин на eBay протягом перших трьох місяців складатиме 0%. Для співпраці на спеціальних умовах необхідно зареєструватися на платформі до 31 грудня 2021 року (додаток 1).

2. Створено освітній E-Export портал для представників малого та мікробізнесу, присвячений питанням продажу товарів з України через торгові інтернетплатформи (додаток 2).